KURUM PROFİLİ

Ana faaliyet alanı, beton levha teknolojileri kullanımı ile giydirme dış cephe taahhüdü ve satışı olan AVB, mühendislik ve mimarlık esaslarına dayalı donanımı ile; yurt içi ve yurt dışı sektörde 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden beri Tepe Betopan Dış Cephe Sistemleri taahhüt hizmetleri vererek varlığını sürdüren AVB, alanında uzman teknik personel ve deneyimli saha uygulama istihdamı ile hem proje hem de uygulama hususunda, sektörün en yetkin kurumu olduğu iddiasındadır.

AVB, "Tepe Betopan Dış Cephe Sistemleri tasarım Ar-Ge' si" kadrosunda bulunmuş ve bu konuda faaliyetlerini, bayi olarak sürdürme tercihini yapmış Mimar Taner Arslan tarafından kurulmuştur. Uygulama yaptığı yıllar içerisinde ürünlerini yeni çözümlerle geliştirerek, beton levha giydirme cephe sistem uygulamalarında tüm dünyaya hitap edebilen bir kurum olmuştur.

 Firmamız, aralarında saygın binalarının çoğunlukta olduğu "1.000.000" m2 nin üzerinde iş bitirmiştir.

Tasarım ve inşaat mali ölçütlerine uygun teknik detay projelendirme ve çözümler üretme konusunda, sektörün birçok büyük firmasına da danışmanlık hizmeti vermektedir.

2007 yılında bir Bilkent Holding Kuruluşu olan Tepe Betopan A.Ş. ile Dış Cephe Sistemleri Uygulayıcı Ana Bayi sıfatı ile sözleşme yapan AVB, faaliyet alanına Türkiye sathında yetkin uygulama bayileri teşkil ve teşekkül etmek gibi önemli bir görevi de eklemiş, S.M. Mali Müşavir Ergün Güvenç de ortaklık yapısına dahil olmuştur.

Böylelikle büyüyen AVB ailesi, Ankara merkez olmak üzere Türkiye'nin her yerinde ve farklı ülkelerde, konut, apartman, hastane, fabrika, üniversite, idari bina, alışveriş merkezi, toplu konut projeleri gibi nitelik ve nicelik olarak çok farklı özelliklerde birçok projeye hizmet vermektedir.

AVB, taahhütlerinde üretici firmanın marka değerini ve bayilik kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil etme konusundaki hassasiyeti ile doğru iş yapma anlayışını yansıtmaya çalışmaktadır.